Dárková kazeta Cvrčci z pánvičky 3 x 40 g Wolfberry

40792

Nový produkt

Dárková kazeta Cvrčci z pánvičky 3 x 40 g Wolfberry je inspirativním dárkem, který jistě potěší. V elegantní dřevěné kazetě naleznete 3 dózy tepelně opracovaných a různě ochucených i neochucených cvrčků.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici

share

799 Kč s DPH

6 658 Kč/kg

Více informací

Charakteristika
Výběr dárku pro vaše blízké bude nyní jednoduchý. Vsaďte na originální dřevěnou dárkovou kazetu obsahující 3 dózy tepelně opracovaných cvrčků ochucených solí, česnekem a nebo bez příchutě. Vše je krásně zabaleno, stačí jen objednat.

Složení dárkové kazety

Cvrčci z pánvičky - Česnek 40 g Wolfberry
Mezi potraviny budoucnosti se řadí i vybrané druhy hmyzu. Tepelně opracovaní cvrčci, ochucení a zbavení končetin s vysokým podílem bílkovin a to více než 50% jsou jednou z nich. Zároveň chov hmyzu představuje minimální nároky na spotřebu vody, krmiva a zábor zemědělské půdy.

Více o Cvrčcích - Česnek Wolfberry ZDE

Cvrčci z pánvičky - Sůl 40 g Wolfberry
Chutnou energetickou svačinku z pražených cvrčků s příchutí soli a s vysokým obsahem čistých bílkovin a proteinů vemte s sebou na výlet nebo do posilovny. Pražení cvrčci se dají použít i jako nová netradiční náhrada za chipsy k pivu a vínu. Jsou určeni k přímé konzumaci nebo jako doplněk k hotovým pokrmům. Výborní jsou se zeleninovým salátem nebo s grilovanou zeleninou.

Více o Cvrčcích - Sůl Wolfberry ZDE

Cvrčci z pánvičky - Natural 40 g Wolfberry
Hmyz je energeticky nenáročný a nepotřebuje pro svoji produkci tolik půdy jako hospodářská zvířata. Výživnost hmyzu je dána tím, že obsahuje velké množství bílkovin. To je dokonce v přepočtu na gramy na kilogram srovnatelné s hovězím masem. Hmyz je také bohatý na esenciální aminokyseliny a omega-3 mastné kyseliny. V těchto statistikách cvrčci vynikají. Cvrček domácí (Acheta domesticus) má například zhruba 18x více železa než restovaná vepřová panenka.

Více o Cvrčcích - Natural Wolfberry ZDE

Obsah
3 x 40 g

Mohlo by Vás také zajímat

30 dalších produktů ve stejné kategorii: