Dárková kazeta Gurmán 3 x 40 g Wolfberry

40793

Nový produkt

Dárková kazeta Gurmán 3 x 40 g Wolfberry je inspirativním dárkem, který jistě potěší. V elegantní dřevěné kazetě naleznete 2 dózy tepelně opracovaných a různě ochucených cvrčků a larviček a k tomu Mix bio ředkviček - semínek na klíčení.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

share

699 Kč s DPH

5 825 Kč/kg

Více informací

Charakteristika
Výběr dárku pro vaše blízké bude nyní jednoduchý. Vsaďte na originální dřevěnou dárkovou kazetu obsahující 2 dózy tepelně opracovaných larviček ochucených solí, cvrčků ochucených česnekem a třetí dóza je plná semínek na klíčení Mix BIO ředkviček. Vše je krásně zabaleno, stačí jen objednat.

Složení dárkové kazety

Cvrčci z pánvičky - Česnek 40 g Wolfberry
Mezi potraviny budoucnosti se řadí i vybrané druhy hmyzu. Tepelně opracovaní cvrčci, ochucení a zbavení končetin s vysokým podílem bílkovin a to více než 50% jsou jednou z nich. Zároveň chov hmyzu představuje minimální nároky na spotřebu vody, krmiva a zábor zemědělské půdy.

Více o Larvičkách - Chilli Wolfberry  ZDE

Larvičky z pánvičky - Sůl 40 g Wolfberry
Larvičky pocházejí z českého chovu. Před samotným zpracováním nejprve procházejí několikadenní hladovkou, pro důkladnou očistu trávicího traktu. Poté jsou krátce povařeny, usušeny a nakonec okořeněny. Během celého výrobního procesu je kladena maximální pozornost na kvalitu a zachování výživových hodnot.

Více o Larvičkách - Sůl Wolfberry  ZDE

Mix BIO ředkviček 200 g Wolfberry
Živá semínka ředkviček určená k domácímu klíčení, ale také i k výsevu na zahrádku. Mix ředkviček je smíchán z těchto semínek: Red coral, China rose, Daikon a Red sango.

Více o Mixu ředkviček Wolfberry  ZDE

Obsah
2 x 40 g, 1 x 200 g

Mohlo by Vás také zajímat

30 dalších produktů ve stejné kategorii: