Dárková kazeta Hmyz Mix 3 x 40 g Wolfberry

40819

Nový produkt

Dárková kazeta Hmyz Mix 3 x 40 g Wolfberry je inspirativním dárkem, který jistě potěší. V elegantní dřevěné kazetě naleznete sarančata, cvrčky a larvičky tepelně opracované a ochucené solí.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici

share

1 099 Kč s DPH

9 158 Kč/kg

Více informací

Charakteristika
Dárková kazeta Hmyz Mix Wolfberry je inspirativním dárkem, který jistě potěší.  V elegantní dřevěné kazetě naleznete  sarančata, cvrčky a larvičky  tepelně opracované a  ochucené solí. Vše je krásně zabaleno, stačí jen objednat.

Složení dárkové kazety

Sarančata z pánvičky - Sůl 40 g Wolfberry

Sarančata z pánvičky - sůl 40 g Wolfberry. Sarančata jsou tepelně opracovaná a ochucená. Určena k přímé konzumaci, jako doplněk hotových pokrmů, do salátů nebo těstovin. Sarančata je možné také rozmixovat na moučku a použít při přípravě nepřeberného množství pokrmů (tyčinky, sušenky apod.).

Více o Sarančatech - sůl Wolfberry ZDE

Cvrčci z pánvičky - Sůl 40g Woflberry 

Chutnou energetickou svačinku z pražených cvrčků s příchutí soli a s vysokým obsahem čistých bílkovin a proteinů vemte s sebou na výlet nebo do posilovny. Pražení cvrčci se dají použít i jako nová netradiční náhrada za chipsy k pivu a vínu. Jsou určeni k přímé konzumaci nebo jako doplněk k hotovým pokrmům. Výborní jsou se zeleninovým salátem nebo s grilovanou zeleninou.

Více o Cvrčcích - sůl Wolfberry ZDE

 

Larvičky z pánvičky -Sůl 40g Wolfberry


Hmyz je energeticky nenáročný a nepotřebuje pro svoji produkci tolik půdy jako hospodářská zvířata. Výživnost hmyzu je dána tím, že obsahuje velké množství bílkovin. To je dokonce v přepočtu na gramy na kilogram srovnatelné s hovězím masem. Hmyz je také bohatý na esenciální aminokyseliny a omega-3 mastné kyseliny. V těchto statistikách cvrčci vynikají. Cvrček domácí (Acheta domesticus) má například zhruba 18x více železa než restovaná vepřová panenka.

Více o Larvičkách- sůl Wolfberry ZDE

Obsah
3 x 40 g

1 další produkt ve stejné kategorii: