Kakaové boby drcené BIO 1000 g Wolfberry*

40813

Nový produkt

Kakaové boby BIO 1000 g Wolfberry jsou nepražené v syrové formě. Díky tomu si zachovávají neuvěřitelné množství nutričně hodnotných látek v podobě širokého spektra minerálů, vitamínů, bílkovin, přírodních tuků a sacharidů. Máte rádi čokoládu? Kakaové boby budete mít ještě raději!

Více informací

share

439 Kč s DPH

439 Kč/kg

Více informací

Charakteristika
Kakaové boby jsou plody kakaovníku a pro jejich vynikající chuť a vysoký podíl nutričně hodnotných látek se jim říká „pokrm Bohů“. Naše kakaové boby jsou nepražené a neobsahují žádné přídatné látky, takže si zachovávají energii a jedinečnou chuť kakaa v té nejpřirozenější formě.

Kakaové boby obsahují široké spektrum minerálů, vitamínů a proteinů. Navíc je v nich například i alkaloid theobromin, který má stimulující účinky na centrální nervovou soustavu. Nejcennější jsou ale obsažené neurotransmitery v podobě serotoninu, argininu, PEA, anandamidu a dopaminu. Díky těmto látkám mnoho lidí čokoládu doslova miluje, protože navozují příjemnou náladu nebo pocity štěstí a blaženosti.

Wolfberry kakaové boby jsou nepražené a mají výraznou hořkou chuť, která se dá přirovnat k vysokoprocentním čokoládám. Dají se konzumovat přímo, nebo je lze přimíchat do ranních cereálií, müsli, směsí se sušeným ovocem, jogurtů, mléka a využijí je i cukrářky při výrobě dezertů.

Složení
Nepražené drcené kakaové boby BIO 100%.

Nutriční hodnoty na 100 g:
Energie:
2501 kJ/603kcal; Tuky: 42.9 – z toho nasycené mastné kyseliny 12 g; Sacharidy: 32 g – z toho cukry 0.7 g; Vláknina: 11 g; Bílkoviny: 13 g; Sůl: 0.1 g

Alergeny
Bez alergenů

Skladování
Skladujte v suchu a temnu

Země původu
Peru

Zemědělská produkce mimo EU

Výrobce
Wolfberry s.r.o., Bohunická 5, 619 00 Brno

Obsah
1000 g

30 dalších produktů ve stejné kategorii: