Kapičky z kapsičky BIO od Wolfíka - jablko, banán, špenát 18 g Wolfberry

40400

Nový produkt

Kapičky z kapsičky BIO od Wolfíka - jablko, banán, špenát 18 g Wolfberry. Říkají mi Wolfík a budu Váš průvodce mezi vybranými produkty a to nejen pro děti. Mrazem sušené BIO pyré z jablek, pomerančového koncentrátu, banánů a přidaného špenátu spolu s vitamínem C - kyselinou askorbovou tvoří malé oválné kapičky, ze kterých jednoduše připravíte zdravou ovocno-zeleninovou svačinu plnou vitamínů.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

share

29 Kč s DPH

-10 Kč

39 Kč s DPH

1 611 Kč/kg

Více informací

Jak konzumovat BIO kapsičky od Wolfíka - ovocno-zeleninový mix
Lyofilizované kapičky se dají použít do snídaňových směsí místo müsli. Mohou se použít jako ozdoba moučníků nebo je lze přidávat do kaší či pudinků. Je možné je rozmixovat s vodou a vypít jako lahodný koktejl. Křupavá varianta přímého pojídání jen pro chuť je také velice oblíbená. A pokud se Vám kapičky mechanickým pohybem rozpráší, o nic nepřijdete. I takový prášek je použitelný. A aby se vitamíny neznehodnotily, prášek nezahřívejte, ani nepřelévejte horkou vodou. Vhodné pro děti od 3 let.

Charakteristika
Lyofilizované neboli mrazem sušené ovocné pyré má jednu velkou výhodu, během zpracování si zachovává všechny cenné živiny, vitamíny, minerály i vlákninu. Samotný proces lyofilizace probíhá tak, že voda přirozeně obsažená v surovinách není odpařována teplem, ale naopak je vystavena vysokému mrazu. Pak za pomoci nízkého tlaku je z ledu přeměňována rovnou na páru. Jediné, čeho bylo ovoce a špenát během procesu zbaveno, je voda. Kapičkový mix je zcela bez přidaného cukru a konzervantů. Namísto sladkostí si snadno a rychle pochutnáte na ovoci a to i v zimě, kdy není k dispozici dostatek čerstvých chutných plodů.

Nutriční hodnoty BIO ovocné kapsičky ve 100g:
Energetická hodnota: 1528 kJ / 362 kcal; Tuky: 2,4 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,7 g; Sacharidy: 72 g; z toho cukry: 65 g; Vláknina: 8,4 g, Bílkoviny: 5 g; Sůl: 0,02 g. BEZ LEPKU.

Složení
Jablkové pyré BIO, pomerančový koncentrát BIO, banánové pyré BIO, špenátový prášek BIO 4%, antioxidant: kyselina askorbová.
 
Skladování
Skladujte bez přístupu vzduchu v suchu a temnu. Přechovávejte v dobře uzavíratelné nádobě při teplotě do 20°C. Po otevření ihned zkonzumujte. K dlouhodobému skladování ve špatně uzavřeném sáčku tento mix není příliš vhodný.

Země původu
Zemědělská produkce EU/mimo EU.

Obsah
18 g

Parametry

Cílová skupina BIO, VEGAN

30 dalších produktů ve stejné kategorii: