Maca peruánská extrakt-kapsle 140 ks Wolfberry

40269

Nový produkt

Maca peruánská extrakt Wolfberry. Praktické kapsle, které podporují fyzické a duševní zdraví, vytrvalost, vitalitu, plodnost, sexualitu a hormonální systém při menopauze.

Více informací

share

351 Kč s DPH

3 Kč/ks

Více informací

Charakteristika
Podle peruánských domorodců působí maca jako afrodiziakum jak u mužů, tak u žen, posiluje imunitní systém, zvyšuje energii, zmírňuje fyzickou a duševní únavu, pomáhá snižovat problémy spojené se stárnutím, bojuje proti osteoporóze a anémii a zlepšuje plodnost. To jsou slova domorodců, která částečně potvrzuje i Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Podle ní je maca prokazatelně dobrým zdrojem fytoestrogenu, podporuje fyzické a duševní zdraví, vitalitu, vytrvalost, plodnost, sexualitu a hormonální systém při menopauze.

Maca extrakt je vyroben z rostliny Lepidium meyenii, která roste v peruánských Andách v nadmořských výškách od 3500 m. Mace vyhovuje skalnatá, pro většinu jiných rostlin velmi nehostinná půda v extrémních vysokohorských klimatických podmínkách. Zemědělci sice zkoušeli tuto plodinu pěstovat i v jiném prostředí, ale bylo zjištěno, že nikde jinde nemá stejné složení hypokotylu a živin, takže nemá stejné účinky na lidský organismus jako ta, která roste v peruánských Andách.

Mace se díky jejím vlastnostem říká zcela oprávněně peruánský ženšen, nebo peruánská viagra. Konzumují se její kořeny, které jsou béžové barvy a tvarem i velikostí se podobají ředkvičkám. Macu si domorodci po celá tisíciletí cení nejen pro její výživové vlastnosti, ale považují ji hlavně jako jednu z nejdůležitějších léčivých rostlin. Tato super potravina má mírně nasládlou a kořeněnou chuť a obsahuje celou řadu vitamínů a minerálů.

Wolfberry Maca extrakt 10:1 je vyroben z rostlin bez genetické modifikace. Praktické tobolky oválného tvaru mají neutrální chuť a vůni a umožňují pohodlné dávkování, které oceníte nejen na cestách.

Nutriční hodnoty na 100g
Energie:
1594 kJ / 375 kcal; Tuky: 0,5 g – z toho nasycené mastné kyseliny 0 g; Sacharidy: 92 g – z toho cukry 27 g; Vláknina: 4,2 g;Bílkoviny: 1,8 g;Sůl: 0 g

Alergeny:
Bez alergenů

Složení 1 kapsle (450 mg)
Extrakt 10:1 z kořene macy peruánské 400 mg; celulózová kapsle 50 mg

Doporučené dávkování
1-2 kapsle, které je potřeba dobře zapít vodou, nebo jinou tekutinou.

Upozornění
Jedná se o doplněk stravy, který nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.

Skladování
Skladujte v uzavřeném obalu, v suchu, mimo přímé sluneční záření.

Země původu
Peru

Výrobce
Wolfberry s.r.o., Bohunická 5, 619 00 Brno

Obsah
140 kapslí

Mohlo by Vás také zajímat

30 dalších produktů ve stejné kategorii: