Nové
Mango sušené mrazem 20 g Wolfberry Zobrazit větší

Mango sušené mrazem 20 g Wolfberry

40814

Nový produkt

Mango 20 g Wolfberry je sušené hlubokým mrazem (lyofilizací). Tím nejšetrnějším postupem při sušení ovoce. Mango si tak zachovává svoji neuvěřitelnou chuť i vůni a kolem 90 % nutričních hodnot čerstvého ovoce. Lze je používat všude tam, kde čerstvé mango. A toto mango je navíc čistě přírodní! Neobsahuje žádný přidaný cukr ani konzervanty.

Více informací

share

39 Kč s DPH

1 950 Kč/kg

Více informací

Jak používat mango sušené mrazem
Mrazem sušené mango je křupavé a chuťově vynikající. Hodí se skvěle do každého snídaňového müsli. Doporučujeme mango případně namočit nebo si nakrájet kousky do jogurtu, kaše či vloček. Případně vzít sebou na výlet jako rychlou svačinku. Mango je na skus lehce tužší a vždy záleží na konkrétní odrůdě, délce doby sušení a aktuální sklizni. Může být také použito na zdobení koláčů či dortů. Rozemleté na prášek se dobře hodí k ochucení smoothie či na obarvení a dochucení polev, krémů nebo zmrzliny. A pokud chcete vyčarovat rychlou dobrotu, polijte sušené mango rozpuštěnou čokoládou a posypte kokosem.

Charakteristika
Mango je bohatým zdrojem betakarotenu, vitamínu C a vitaminu A. Jedinečný postup zpracování lyofilizací zachovává ovoci jeho plnohodnotnou chuť, barvu i aroma. Sušené ovoce tím nepřichází o své vitamíny, minerály a další živiny obsažené v čerstvém ovoci. Lyofilizace je proces vysušení a odstranění vody ze suroviny za extrémně nízké teploty a tlaku. Výsledkem je surovina, která je vzhledově velmi podobná té čerstvé, avšak má mnohem nižší hmotnost a dokonale křupavou konzistenci. Z nutričního hlediska je mango zajímavé vysokým obsahem draslíku, vitamínu E a některými vitamíny skupiny B, konkrétně B1, B2, B6 a niacin. Mrazem sušené ovoce je snadno skladovatelné, trvanlivé a lze jej částečně rehydratovat pomocí vody do téměř původního stavu. Pokud si u sušeného manga všimnete bílých skvrnek, nic se neděje. Jde o to, že ovoce často zcukernatí a to se projeví právě takto.

Složení
Plátky manga sušené mrazem 100%.

Nutriční hodnoty na 100g výrobku
Energie: 1640 kJ / 393 kcal, Tuky: 1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, Sacharidy: 84 g, z toho cukry: 78 g, Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 5 g, Sůl: 0 g

Skladování
Skladujte v suchu a temnu, nejlépe v uzavřené nádobě z důvodu zabránění pohlcení vzdušné vlhkosti. Tímto docílíte toho, že mango bude stále křehké.

Země původu
Čína

Výrobce
Wolfberry s.r.o., Bohunická 5, 619 00 Brno

Obsah
20 g

21 dalších produktů ve stejné kategorii: