Olej ve spreji řepkový 250 ml Fabio Zobrazit větší

Olej ve spreji řepkový 250 ml Fabio

43105

Nový produkt

Olej ve spreji řepkový 250 ml Fabio. Fabiol olej ve spreji je vhodný pro redukci tuku při přípravě pokrmů. Hodí se také pro snadné vymazání plechů. Sprej na vaření Fabiol nemá vliv na chuť nebo vůni potraviny.

Více informací

Tento produkt není momentálně k dispozici

share

119 Kč s DPH

476 Kč/l

Více informací

Použití
Nastříkáním spreje jednoduše vymažete formu na pečení a vytvoříte tak rovnoměrnou vrstvu oleje. Vaše pochoutka se nepřipeče, lehce se vyklopí a formu nakonec i snadno omyjete. Vhodné pro formy a formičky, skleněné nádobí, pánve, gril. rošty nebo k oddělování pečiva. Výtečný pro cukroví s vysokým obsahem cukru.

Řepkový olej ve spreji je taky vhodný pomocník při přípravě popcornu. Bude Vám stačit tento olej, kukuřice na popcorn a jedna z našich příchutí (sýr cheddar, uzená šunka, chilli a limetka).

Složení
100% řepkový olej

Nutriční hodnoty na 100 g
Energie 3404 kJ / 813 kcal, Tuky 92 g - z toho nasycené mastné kyseliny 7,4 g, Sacharidy 0 g - z toho cukry 0 g, Bílkoviny 0 g, Sůl 0 g.

Nenasycené mastné kyseliny
Omega 3 - 7,5 g
Omega 6 - 16 g
Omega 9 - 55 g

Skladování
Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/122°F. Uchovávejte mimo dosah dětí a nekuřte v okolí tohoto výrobku.

Výrobce
Fabio Produkty s.r.o., Holín 92, 506 01 Jičín

Obsah
250 ml

3 dalších produktů ve stejné kategorii: